Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dubowo - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dubowo,pomorskie

200 000 zł1 252 m² 159,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki położonej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w malowniczej kaszubskiej wsi Dubowo. Najważniejsze informacje: działka budowlana o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dubowo

Dubowo,podlaskie

130 000 zł15 246 m² 8,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,5246 ha położona w miejscowości Dubowo, gm. Sejny Nieruchomość składa się z trzech działek. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Dubowo

Dubowo,podlaskie

142 000 zł5 427 m² 26,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-Działka ned rzeką -prawo zabudowy -powierzcnia 5427 m2 ( 0,5427 ha) Kliknij na naszą stronkę:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową Dubowo

Dubowo,podlaskie

164 450 zł6 325 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kraina ,miłosza, mickiewicza, dawnych Jaćwingów, wielkiego Księstwa Litewskiego, obecnie - suwalszczyzna. Na pojezierzu Sejneńskim, w otoczeniu jezior i lasów, z dostępem do rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Dubowo

Dubowo,podlaskie

100 000 zł17 462 m² 5,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

trzy działki budowlano rolne o łącznej powierzchni 17 462 m2. Na działce posadowiony jest niewielki drewniany dom, drewniana stodoła oraz mały murowany budynek gospodarczy. Zabudowania są.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij